Renovační ateliér ``JARO`` jako

rodinný spolek

se již od roku 2004, zabývá se renovací historických vozů, kol, motocyklů a pod.

Provádíme kompletní nebo částečnou renovaci veteránů

a provádíme také různé další služby spojené s danou problematikou.

Při našich dlouholetých zkušenostech se snažíme zrenovovat i nezrenovovatelné.

Nástrojové a technologické vybavení našeho ateliéru spočívá v dobovém nářadí se kterým lze provádět renovace historických vozidel původními technologickými a postupy.

Při takovém vybavení a dodržení určitých technologických postupů je zaručena vysoká kvalita v zachování originality při provádění samotných renovačních prací.

NABÍZIME

specializujeme se hlavně na

karosářské práce

Základem pro provedení daných renovačních prací je i dodržení správných technologických postupů, které získáváme z našeho archivu, dobové literatury, manuálů a příruček k jednotlivým vozidlům. Při částečných renovacích se specializujeme hlavně na karosářské práce, které jsou nadmíru náročné na provedení v domácích garážových podmínkách pro většinu majitelů historických vozů.

Jednou ze zajímavostí může být i částečná renovace vašeho případného mazlíčka.
V tomto případě to znamená, že odborníci z našeho Renovačního ateliéru “JARO” provedou částečnou renovaci a vy následně pokud se budete cítit zruční, tak si sami dále dokončíte započatou renovaci.

úspěch historických vozů

doma i v zahraničí

Můžeme Vás na závěr ujistit, že přiložením vašich rukou k samotnému výsledku práce se vám bude jistě stupňovat vaše následná radost z dobře vykonané práce a přinese vám to i svůj úspěch při prezentaci vašeho zrenovovaného miláčka na srazech historických vozů doma i v zahraničí.

Budeme se snažit udělat co je v našich silách a pokusíme se i o nemožné, abychom nezklamali naše zájemce o renovaci svých stařičkých mazlíčků – veteránů.

Těšíme se také na Vás, kteří v budoucnosti projevíte zájem o služby našeho rodinného spolku.